Двері вхідні

Двері металеві протиударні вхідні в квартири з опором зламуванню другого розряду міцності однопільні суцільні з межею вогнестійкості ЕІ60

     Виготовляються згідно ДСТУ Б В.2.6-11:2011. 

     Технологія виготовлення дверного полотна і дверної коробки методом гнуття сталевого листа дозволяє адаптувати конструктивні рішення наших дверей до вимог українських споживачів. У виробництві дверей застосовуються точкове і напівавтоматичне зварювання, що забезпечує високу якість зварних з'єднань і жорсткість всієї конструкції. Дверна коробка виготовлена з сталевого листа товщиною 2,0 мм. дозволяє влаштувати два контури ущільнення, що суттєво зменшує повітрепроникненість дверей та збільшує звукоізоляцію. Дверне полотно виготовлене з сталевого листа товщиною 1,2 мм., який підсилюється з середини силовим каркасом, надійно захищає від несанкціонованого доступу до ригелів і механізмів замків. Внутрішнє наповнення дверей забезпечує надійну тепло та звукоізоляцію, а також не виділяє шкідливих речовин. При закриванні двері фіксується з усіх чотирьох сторін: з трьох сторін - багаторигельним замком і конструкцією петлі.

      Конструкція наших дверей дозволяє встановити практично будь-який замок високої таємності з сувальним механізмом.
      При закриванні двері фіксується з усіх чотирьох сторін: з трьох сторін - багаоригельним замком і конструкцією петлі.

Є можливість виготовляти двері як з лиштвою (налічнік), так і без неї, двопільні двері різної конфігурації, конструкції з фрамугами та арками. Максимальній розмір суцільної однопільної конструкції 2562мм х 1050мм.

            Оздоблення.

Металева конструкція дверей, в стандартному виконанні, пофарбована антикорозійною фарбою з молотковим ефектом “Hammerton” ERCO (Туреччина).

Доступні слідуючи варіанти оздоблення:

  • Лакофарбове покриття
  • Самоклеюча плівка ПВХ (за звичай «Alkor», або «D-c-fix»)
  • Накладки МДФ ламіновані плівками ПВХ.
  • Дерев’яні накладки

           Фурнітура

            Крім стандартного комплекту фурнітури ми можемо запропонувати 4-х спрямовані врізні замки  основного замикання Mul-T-Lock або Мottura, циліндри  Mul-T-Lock  EuroDIN або ABLOY Protec , дверну фурнітуру з високими протизламними властивостями фірми ROSTEX. Можливе виготовлення дверей з фурнітурою замовника.


 

 

                      Двері сертифіковано Даржцентром сертифікації ДСНС України