Ворота протипожежні

         У разі пожежі протипожежні ворота перешкоджають поширенню вогню і диму в суміжні з осередком займання приміщення. Крім того, протипожежні ворота служать безпечним шляхом евакуації людей в екстрених випадках, дають доступ в будівлю пожежній бригаді, мінімізують збиток від пожежі. Протипожежні ворота володіють хорошими теплоізоляційними засобами, а значить, витримують не тільки натиск вогню при пожежі, а й зберігають тепло в приміщенні взимку.

Ворота протипожежні розпашні.
         Розпашні протипожежні ворота встановлюються в будівлях і приміщеннях з великою кількістю людей (офіси, готелі, торгові центри), на виробництві, складах, адміністративних установах, об'єктах стратегічного призначення. Розпашні протипожежні ворота можуть бути встановлені як в будь-якому отворі всередині будівлі, так і в якості вхідних воріт зовні будівлі. Основними якостями протипожежних воріт є їх стійкість до деформації і вогнестійкість. Вогнестійкість воріт, тобто кількість часу, протягом якого протипожежні ворота витримують натиск вогню, забезпечується теплоізоляційним матеріалом, яким заповнена порожнина між полотнами протипожежних воріт. Теплоізоляційний матеріал укладається в кількості і порядку, відповідному заданому межі вогнестійкості. По периметру полотен встановлюється вогнезахисний терморасширяющегося ущільнювач, запобігає проникненню гарячого диму всередину приміщення. За бажанням замовника відкатні ворота можуть бути обладнані автоматичною системою і пультом дистанційного управління, або відкриватися механічним шляхом.

                                    

 

Секційні ворота

       Протипожежні підйомні секційні ворота з вогнестійкістю EI60 виготовлені з вогнестійких сендвіч-панелей і мають конструкцію звичайних промислових підйомно-секційних воріт. Відкриття воріт проводиться вгору завдяки чому вони займають менше місця усередині приміщення ніж відкатні або розпашні ворота. Великий вибір варіантів підйому воріт дозволяє їх встановлювати в приміщення з різними розмірами притолоки.  У конструкції воріт застосовані захисні пристроям від обриву троса і розриву пружини що робить експлуатацію протипожежних підйомних секційних воріт безпечною. Ці захисні пристрої забезпечують надійну роботу і запобігають падіння полотна воріт у слідстві обриву троса або пружини.  Протипожежні підйомно-секційні ворота можуть бути виготовлені нестандартного розміру за специфікацією замовника і вимогам проекту.

         

Відкатні протипожежні ворота
       Відкатні ворота - визнаний лідер серед воріт інших типів. Популярність відкатних воріт пов'язана з високою надійністю їх конструкції, а також зручністю в експлуатації. Встановлюють такі ворота як на виробничих підприємствах, так і в приватних заміських будинках. Відкатні ворота не вимагають додаткових зусиль з підтримання під'їзної території у зразковому порядку, навіть взимку не потрібно розчищати простір біля воріт від снігу, щоб проїхала машина, адже відкатні ворота просто від'їжджають за паркан. За бажанням замовника відкатні ворота можуть бути обладнані автоматичною системою і пультом дистанційного управління, або відкриватися механічним шляхом.