Фабрика дверей

Наші двері - це надійний захист Вашої оселі.

        Вибір дверей, які Ви будете використовувати в своїй оселі, це вибір на багато років. ТДВ «Львівбудкомплектація» пропонує продукцію, яка задовольнить не тільки Ваші естетичні очікування, а  буде відповідати всім нормативним вимогам щодо цієї продукції. Наша пропозиція задовольнить і тих клієнтів, які крім функціональності і міцності конструкції цінують можливість самостійно розробляти дизайн і комплектацію своїх дверей.

         Обравши наші двері Ви  гарантовано отримаєте якість підтверджену сертифікатами відповідності, оригінальну конструкцію, гнучку комплектацію, а також безкоштовні виїзд на заміри,  доставку в межах Львова та монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

         Беззаперечною перевагою наших виробів є конструктивні рішення, які спрямовані на підвищення їх надійності, практичності і безпеки. Спеціально розроблені профіль рами і конструкція полотна підсилена всередині гнутими профілями максимально захищають від несанкціонованого доступу до ригелів замків. Внутрішні петлі надають дверям оригінального  вигляду і несуть функцію запираючого елемента з боку  протилежного замкам. Ущільнення і внутрішнє наповнення наших дверей надають їм  високої  звуко  і  теплоізоляції.  Крім стандартних випробувань на протизламність наша продукція пройшла випробування на вогнестійкість, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Сьогодні ми маємо можливість запропонувати Вам слідуючу сертифіковану продукцію:

  • Двері металеві протиударні вхідні в квартири з опором зламуванню першої категорії однопільні суцільні з межею вогнестійкості ЕІ60.
  • Двері протипожежні однопільні суцільні з межею вогнестійкості ЕІ30.
  • Двері протипожежні однопільні суцільні з межею вогнестійкості ЕІ60.
  • Двері протипожежні  двопільні суцільні з межею вогнестійкості ЕІ60.

Всі двері сертифіковані Державним центром сертифікації засобів протипожежного призначення МНС України.